اللّهُمَّ كُنْ لِوَلِیِّكَ الْحُجَّةِ بْنِ الْحَسَنِ صَلَواتُكَ عَلَیْهِ وَعَلى آبائِهِ فی هذِهِ السّاعَةِ وَفی كُلِّ ساعَةٍ وَلِیّاً وَحافِظاً وَقائِدا ‏وَناصِراً وَدَلیلاً وَعَیْناً حَتّى تُسْكِنَهُ أَرْضَك َطَوْعاً وَتُمَتِّعَهُ فیها طَویلاً

خط سبز - برنامه های شیطانی صهیونیسم برای جهان
خط سبز
o مهدویت،صهیونیسم،آخرالزمان
خانه آرشیو عناوین مطالب وبلاگ RSS
برنامه های شیطانی صهیونیسم برای جهان
موضوع: صهیونیسم دوشنبه ۴ تیر۱۳۸۶ ۷:۳۲ قبل از ظهر

برنامه های شیطانی صهیونیسم برای جهان

 

بسم الله الرحمن الرحیم

برنامه های شیطانی صهیونیسم برای جهان

شناخت برنامه های شیطانی صهیونیسم برای آینده جهان مستلزم این است که از یک راز وحشتناک نهفته در روحیه یهودی صهیونیستی و انگیزه آن پرده برداریم ، رازی که یهودیان نسل اندر نسل برای یکدیگر به ارث گذاشته اند  و سند تکان دهنده ای که سراسر جهان را در بهت و حیرت فرو برد و عکس العمل ها و برخوردهای متفاوتی را باعث شد . این سند کتابی است به نام پروتکلهای دانشوران صهیون که دارای 23 گزارش جلسه ای در تعیین خط مشی و نحوه عمل صهیونیست ها در قبال جهان بوده و عاری از تعارفات معمولی و سیاسی و کاملاً بی پرده و صریح می باشد . درست به همین دلیل است که از یک سو عمق خباثت و طینت جنایت پیشه این دشمنان بشریت را نشان می دهد و از سوی دیگر ، سخت حیرت انگیز و شگفتی آور و در عین حال وحشتناک و هول انگیز است . حال برگزیده ای از متن کامل هرکدام از پروتکل های 23 گانه :

پروتکل شماره 1 _ « خواه دولت ها در اثر ضعف داخلی متلاشی شوند و خواه در اثر چیرگی دشمنان خارجی از بین بروند ، سرانجام زیر نفوذ ما قرار خواهند گرفت .زیر سرمایه ما که به مثابه ریسمان محکمی در دست ماست » .

« میان سیاست و اخلاق هیچ گونه وجه اشتراکی نیست . آنهایی که می خواهند گام در وادی سیاست بگذارند باید هم نیرنگ باز باشند و هم بتوانند دیگران را متقاعد کنند . به اعتقاد ما ، حق یعنی اعمال زور » .

« در طرح های خود ، بیشتر به ضروریات فکر کنیم تا به اخلاقیات و بیشتر به هدف ها توجه داشته باشیم ، تا به وسیله ها » .

« اعتیاد به الکل و افراط در نوشیدن نوشابه سکر آور ، مشکلی است که پس از اعطای آزادی ، در میان غیر یهودیان رواج پیدا می کند ... » .

« به کمک زنان یهودی ، مردان غیر یهودی را در عشرتکده ها و محل های عیاشی به فساد اخلاق می کشانیم و ... »

« زمانی که غیر یهودیان مانع رسیدن ما به هدف هایمان باشند ، فساد ، خیانت و رشوه خواری را رواج می دهیم » .

پروتکل شماره 2 _ « حقوقی به نام حقوق بین الملل وضع خواهیم کرد که جایگزین حقوق ملی کشورها شده و ناظر بر روابط بین الملل باشد » .

« برای استفاده از مطبوعات در جهت خواسته های خود ، بین مردم نارضایتی ایجاد می کنیم و سپس از طریق مطبوعات نا رضایتی ها را منعکس می سازیم ...» .

پروتکل شماره 3 _ « احزاب گوناگون بوجود می آوریم و آنها را رو در روی هم فرار می دهیم » .

« میان رهبر و توده مردم شکاف عمیقی ایجاد می کنیم  و قدرت را از هردو سلب می نماییم » .

« ما به مرگ و میر و کشتار غیر یهودیان فکر می کنیم » .

« در میان توده مردم حسد ، نفرت و زیاده خواهی ایجاد می کنیم تا از خشم مردم استفاده کرده و همه موانعی را که بر سر راهمان قرار دارند ، با دستهای آنها ریشه کن سازیم » .

پروتکل شماره 4 _ « اگر آزادی  بر خداپرستی مبتنی باشد ، با برادری ، انسان دوستی و برابری پیوندی داشته و برای جامعه بی زیان باشد ، به رفاه عمومی لطمه ای وارد نسازد و در اقتصاد هم جایی برای خود پیدا کند ، بر ما لازم است که هم احترام به آزادی و هم اعتقاد به خدا را در میان مردم غیر یهودی از بین ببریم و نیازهای مادی را جایگزین این گونه اعتقادات سازیم .»

« قدرت اندیشیدن مردم غیر یهود را بوسیله سوق اندیشه آنها به سمت صنعت و تجارت سلب می کنیم . سرگرم شدن آنها به داد و ستد و اندیشیدن به منفعت باعث می شود که دشمن مشترکشان را فراموش کنند » .

« اگر اعتقاد به خدا موجب می شود که ما بر مردم حکومت کنیم ؛ در این صورت به تبلیغ دین می پردازیم و با راهنمایی مردان روحانی مردم را به تسلیم وا می داریم»

پروتکل شماره 5 _ « ما طوری مردم را به جان هم می اندازیم که همه به همدیگر بد گمان شوند » .

« هدف اصلی مدیران ما ، تضعیف قدرت فکر کردن مردم است تا افکار آنها راز اندیشیدن به مسایل اساسی منحرف و متوجه مسایل کم اهمیت کنند و فرصت مقاومت کردن در برابر ما را از آنها بگیرند . »

« ما تعلیم و تربیت غیر یهودیان را در جهتی سوق می دهیم که قوه ابتکار از دانش آموزان گرفته شود و نقطه خلاقیت در ذهن آنها خفه گردد » .

پروتکل شماره 6 _ « برای آنکه بتوانیم صنعت غیر یهودیان را به کلی نابود کنیم ، علاوه بر انحصار طلبی ، تجمل پرستی را رایج می کنیم و نیازهای کاذب مردم را افزایش می دهیم  » .

پروتکل شماره 7 _ « اگر کشوری بخواهد با ما مخالفت کند ، ما آن قدر قوی هستیم که حتی همسایگان کشور مخالف را نیز تهدید به جنگ می کنیم » .

« اگر همسایگان کشورهای مختلف ، همگی بر علیه ما متحد شوند ، ما آنها را به یک جنگ جهانی فرا می خوانیم » .

پروتکل شماره 8 _ « ما تمام اقتصاد دانان جهان را به خدمت خود در می آوریم ، همه چیز به زبانارقام و اعداد بیان خواهد شد » .

پروتکل شماره 9 _ « اگر دولتی علیه ما اعتراض کند یا مبارزه ضد یهودی علیه ما شروع کند  ، این مبارزه برای ما لازم و ضروری است زیرا نسل آینده ما را آماده کارزار می سازد » .

« هیچ گونه محدودیتی برای حوزه فعالیت ما وجود ندارد » .

« ما صرفاً بر اساس زور به فرمانروایی خویش ادامه خواهیم داد» .

« ما در زیرزمین شهرهای بزرگ و پایتخت کشورهای اروپایی ، دالان های عظیمی حفر می کنیم تا موقع احساس خطر ، شهرها را منفجر سازیم ، این مانوری خواهد بود تا پشت هر انسان پرجراتی را بلرزاند » .

پروتکل شماره 10 _ « بر ما ضروری است که طوری بار بیاییم که روحیه بی پروا ، گستاخی و زورگویی ، با شخصیتمان عجین شود » .

« رابطه مردم را با دولتهایشان تیره می کنیم ؛ به طوری که مردم ، بر اثر اختلاف عقیده ، گرسنگی ، بیماری و کشمکش به تنگ آیند و جز به رهایی از دست دولتهایشان و پناه بردن به حکومت نجات بخش ما ، به چیز دیگری نیندیشند » .

پروتکل شماره 11 _ « ما بوسیله قدرت نا محسوس خود ( سازمانهای فراماسونری ) تلاش می کنیم که مردم غیر یهودی به فراماسونری ما بپیوندند و به چشم رفقای خود خاک بپاشند » .

پروتکل شماره 12 _ « مطبوعات بدون اطلاع و هماهنگی با ما نخواهند توانست کمترین خبری در اختیار مردم بگذارند » .

« مراکز خبری دنیا در آینده نزدیک تماماً به دست ما خواهند افتاد و هرچه را ما به آنها دیکته کنیم در سراسر جهان پخش می کنند » .

« غیر یهودیان وقایع جهان را از پشت عینک های رنگینی که ما به چشم آنها خواهیم گذاشت ، می نگرند » .

پروتکل شماره 13 _ « مردم را به امور تفریحی ، سرگرمی ، مسابقات هنری و ورزشی در مطبوعات فرا می خوانیم و ذهن آنها را از مسایل بنیادی دور و منحرف خواهیم ساخت » .

« غیر یهودیان را به مسایلی چون ( پیشرفت ) سرگرم می کنیم تا سرانجام از فهم هر مساله ای اظهار عجز کنند » .

پروتکل شماره 14 _ « در هنگامی که حکومت شاهنشاهی ما آغاز شود ، همه ادیان باید از بین بروند به جز دین ما ...

« هیچ کس را نخواهیم گذاشت که از دین ما و اصول آن سر در بیاورد » .

« در کشورهای پیشرفته و مترقی ، ادبیاتی نا مفهوم و مستهجن رواج می دهیم »

پروتکل شماره 15 _ « لژهای فراماسونی آزادی را در تمام کشورهای جهان ایجاد می کنیم و سپس آنها را گسترش می دهیم و بعد تمام آنهایی را که در زمینه اجتماعی مشهورند را به این لژها جلب می کنیم » .

« ما در همه موارد مستبد خواهیم بود . تمام اوامر و مقررات ما مورد احترام بوده و بدون چون و چرا باید اجرا شود . هرگونه نارضایتی و شکایتی از سوی ملت نادیده گرفته خواهد شد . وضعی پیش می آوریم که ریشه همه نارضایتی ها از بیخ و بن کنده شود » .

« به مردم این فکر را القاء می کنیم که اگر بخواهند در صلح و آرامش به سر ببرند ، باید فرمانروای ما را حامی و سرپرست خود بدانند  و لب به ستایش اغراق آمیز وی بگشایند » .

پروتکل شماره 16 _ « در نظام های آموزشی غیر یهودیان مطالبی را وارد می سازیم که نظم و انسجام را از سیستم های آموزشی آنان بگیرد » .

« دروسی که دانش آموزان و دانشجویان را از اطاعت ما وا می دارد ، از دروس دانشگاهها حذف می کنیم » .

« افکار نو و مستقل را به انحصار خویش در خواهیم آورد » .

پروتکل شماره  17 _ « اعتبار کشیشان  و رهبران دینی غیر یهودی را از بین خواهیم برد » .

پروتکل شماره 18 _ « نمی گذاریم که هر کسی در مسایل سیاسی دخالت کند و اظهار نظر نماید » .

پروتکل شماره 19 _ « دخالت در امور سیاست را در ردیف دزدی ، قتل و زشت ترین انواع جرایم قرار می دهیم و با این کار قهرمان گرایی در زمینه سیاست را نتلاشی می کنیم » .

پروتکل شماره 20 _ « وامهای خارجی مرسوم می سازیم که ثروت ملت ها به سوی ما سرازیر گشته و آنها شروع به پرداخت باج به ما بکنند » .

« به نحوی مساله وام ها را به غیر یهودیان عرضه می کنیم که آنها فکر کنند وام گرفتن ، امتیازات فراوانی برایشان در بر خواهد داشت » .

پروتکل شماره 21 _ « قدرت ما به گونه ای خواهد بود که هر کسی را وا می دارد که با احترامی  توام با ترس در برابر عظمتش زانو بزند » .

پروتکل شماره 22 _ « شعله های آتش هرج و مرج طلبی ( آنارشیسم ) در جوامعی که ما اخلاقیات و اعتقاد به وجود خدا را در آنها از بین خواهیم برد به هر سو زبانه خواهد کشید ، و اینجاست که رهبر عظیم الشان ما صحنه این گونه جوامع را از فرمانروایان نالایقشان پاک خواهد کرد » .

پروتکل شماره 23 _ « آنهایی که مانع انجام برنامه های ما می شوند ، بهتر است که مرگشان را جلو بیندازیم و نابودشان کنیم » .

 آیا از این دقیق تر می توان اوضاع و احوالی که بر جهان ما حاکم است و خواهد بود را به تصویر کشید ؟ آیا انطباق شرایط اجتماعی و سیاسی و اقتصادی موجود دنیا با مندرجات پروتکل ها - که بیش از 80 سال قبل تدوین شده - قابل تامل نیست و نشان دهنده این نمی باشد که ریشه های صهیونیسم در راستای رسیدن به اهداف از قبل تعیین شده در مغز و پیکره کل اجتماع انسانی نفوذ کرده و ریشه های بس محکم و پایداری باشند ؟ و ...

امیدوارم که مفید واقع شود و توانسته باشم خدمتی کرده باشم .

این وبلاگ را به دیگر دوستان خود نیز معرفی کنید تا بقیه هم استفاده کنند .

نوشته شده توسط

مهدی . ر

منابع : ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

1 _ پروتکل های دانشوران صهیون ، اثر عجاج نویهض ، آستان قدس رضوی ، 1373

2 _ تصویر آینده ، اثر استاد شمس الدین رحمانی ، موسسه فرهنگی پژوهشی ضیاء اندیشه ، 1378

3 _ جنایت جهانی ، اثر استاد شمس الدین رحمانی ، کانون انتشارات پیام نور ، 1381

4 _ جزوه شماره 2 محرمانه از سلسله جزوات ستاد اجرایی طرح جامع نبرد آخر

 

نوشته شده از ماهنامه بصیرت بسیجی ، شماره 96

 

نوشته شده توسط منتظر عاشق | لینک ثابت |


hajaralasvad.blogfa.com & Designer: GholamReza Sedaghati